środa, 24 kwietnia 2013

MMC

MMC studio to mój stały i mocny faworyt już od kilku edycji Fashion Week Poland. Zawsze z niecierpliwością wyczekuje dnia i godziny kiedy to wreszcie na wybiegu pojawią się modelki w strojach MMC na kolejny sezon. Zaskakują mnie za każdym razem w pozytywny sposób który jest  oczywisty i przewidywalny. I tak było tym razem. Już na VIII edycji Fashion Weeka  pojawił się duet MMC studio design z kolekcją na jesień/zimę 2013/2014 która podobała mi się od początku do końca. Może to i zasługa mojego zaślepienia i uwielbienia dla tego wspaniałego duetu że jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się skrytykować ich dzieła.

Przyszła zima w oczach MMC zapowiada się być bardzo stonowana mianowicie na wybiegu panowały  czernie, brąz, oraz mały akcent jesieni w postaci bordo czy oliwki. Mimo stonowanych kolorów kolekcji  nie zabrakło miejsca na małe szaleństwo w postaci chaotycznych cekinowych plam na niektórych strojach.
Mnóstwo dymu, wielkie przerażające drzewo na wybiegu oraz ponura muzyka nadała jedynie uroku i charakteru całemu pokazowi które MMC wyśmienicie przekształciło w smakowite show.
W pierwszej partii pokazu mogliśmy podziwiać  biało-czarne klasyczne, obszernie skrojone stroje m.in płaszcze, spódnice, marynarki. Pojawiało się też dużo akcentów skórzanych jak np. wielkie torby sięgające modelkom aż do kolan.
Następnie wybieg przejęły bardziej wiosenne kolory (żółcie,błękit, bordo, oliwka) w postaci swetrów, dodatków czy spodni. Nadal w modzie będą królować puchowe kurtki których nie zabrakło i na pokazie MMC. Już rzadziej ale jednak pojawiały się również piękne futrzane kurtki.
Zwieńczeniem pokazu była oczywiście Joanna Horodyńska muza marki której obecność na pokazie nie jest na pewno dla nikogo zaskakująca. To właśnie ona wspaniale przedstawiła nam małą wariacje kolekcji wspomniane wcześniej cekinowe plamy widniejące na prosto krojonych sukienkach oraz kombinezonie który zaprezentowała Joanna.
Cały pokaz jednak nie przedstawił nam niczego co wychodziło by poza granice MMC mimo to znów
Ilona Majer i Rafał Michalak są moimi faworytami na Fashion Weeku.


 
  
 
Follow my blog with Bloglovin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz